Opublikowano: 2017-11-24

Informacja dla genealogów: Dodatkowe skany metrykaliów w bazie danych

Uprzejmie informujemy genealogów, że w naszym cyfrowym zasobie ksiąg metrykalnych posiadamy skany/zdjęcia z wielu ksiąg, których nie posiadamy w naszym zasobie "materialnym". Chodzi o jednostki archiwalne z 30 parafii - nie są one widoczne w wynikach wyszukiwania w katalogu on line. O szczegóły prosimy pytać telefonicznie.

Chodzi o metrykalia z następujących parafii (w nawiasie liczba jednostek): Bądecz (1), Białośliwie (4), Budzyń (5), Bydgoszcz - św. Antoniego (4), Bydgoszcz - MB Nieustającej Pomocy (4), Bydgoszcz - NSPJ (9), Bydgoszcz - św. Stanisława BM (1), Bydgoszcz - św. Wincentego a' Paulo (3), Bydgoszcz - Świętej Trójcy (6), Ciążeń (2), Damasławek (2), Dźwierszno Wielkie (4), Grabienice (20), Kawnice (10), Koszuty Małe (3), Lądek (1), Łabiszyn (18), Pruśce (3), Samsieczno (1), Sipiory (1), Śmiłowo (10), Wągrowiec - klasztor (5), Targowa Górka (3), Złotniki Kujawskie (1).