Opublikowano: 2019-09-09

Z powodu prac modernizacyjnych czytelnia będzie nieczynna we wtorek, 10 września. W razie, gdyby prace przeciągnęły się na środę, będziemy o tym informować jutro.
Opublikowano: 2019-09-04

Na naszej stronie internetowej, w zakładce "Katalog on line", pojawił się plik pdf, zawierający zestawienie oznaczeń poszczególnych zespołów Archiwów Parafialnych (AP) z odpowiednimi oznaczeniami w Archiwum Kurii Metropolitalnej (AKM II). Umożliwi to szybszą orientację w dwu rodzajach materiałów archiwalnych, odnoszących się do dziejów parafii.
Opublikowano: 2019-07-29

W dniu 25 lipca dyrektor naszej placówki złożył wizytę w Archiwum Archidiecezji Olinda-Recife w stanie Pernambuco w Brazylii.
Opublikowano: 2019-07-29

W środę 3 lipca, po długiej chorobie, zmarła dr Jadwiga Rył, długoletnia kustosz Biblioteki Katedralnej. Uroczystości pogrzebowe z udziałem delegacji naszego archiwum odbyły się 5 lipca w Łomiankach k. Warszawy.
Opublikowano: 2019-07-03

Pragniemy przypomnieć, że przez lipiec i sierpień pracuje firma genealogiczna Past and Future. Prosimy zwracać się do niej mimo okresu urlopowego.

Starsze informacje 1 z 47  Następne Ostatnia strona